Dzień Chłopaka

W tym roku w naszej szkole Dzień Chłopaka obchodzony był bardzo uroczyście.

100_4676W dniu 29 września Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę, w której wzięli udział uczniowie z klas III – VI. Klasa szósta zatroszczyła się o dekorację sali, muzykę oraz zabawy i konkursy. Doskonałym didżejem okazał się Patryk Szczotkowski, a dziewczyny z klasy VI Roksana Skóra i Weronika Kołc zadbały o każdy szczegół przy organizacji gier i  zabaw.

Były tańce z wylosowaną osobą, zabawa z miotłą, w znikające krzesełka, taniec z balonami, klasowe odbijanie baloników w rytmie muzyki, węże i pociągi. Dzięki temu wszyscy świetnie się bawili i nikt nie „podpierał ścian”. Na konie odbył się turniej tańca, w którym wzięło udział pięć par, pozostali uczniowie mieli za zadanie oceniać tańczących. Zdecydowaną większością głosów wygrała  para Arleta Rokoszak i Szymon Kiełb, która zatańczyła na bardzo wysokim poziomie. Wszystkim było bardzo smutno, gdy nadeszła godzina zakończenia dyskoteki.

Zabawy z okazji święta chłopców były kontynuowane w  piątek 30 września.  Odbyły się wtedy  klasowe Dni Chłopaka. Dziewczynki ze wszystkich klas postarały się, aby uczcić święto chłopców. Były prezenty, gry i zabawy, był poczęstunek. Wszyscy zostali zauważeni, docenienie i na pewno doskonale się bawili.

Opracowała: Elżbieta Cygan