Wigilia szkolna

Jest taki dzień, który gromadzi wszystkich przy rodzinnym stole, to dzień Wigilii, kiedy zasiadamy razem w rodzinnym gronie. Również w naszej szkole 21 grudnia świętowaliśmy razem pamiątkę Bożego Narodzenia. Cała społeczność szkolna zebrała się w tym dniu na sali gimnastycznej, by złożyć sobie życzenia. Nie zabrakło rodziców, zaproszeni zostali również emerytowani nauczyciele. Uczniowie naszej szkoły przygotowali widowisko słowno muzyczne o Bożym Narodzeniu. Zaśpiewali piękne kolędy, zagrali na dzwonkach, flecie.

Dzięki naszym młodym artystom przenieśliśmy się w magiczny czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkim zgromadzonym życzenia złożył pan dyrektor Marek Witek oraz ksiądz proboszcz Ryszard Wilk, który pobłogosławił opłatki. Przy dźwiękach kolęd wszyscy połamali się opłatkiem składając sobie z serca płynące życzenia.

W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną odbyły się klasowe Wigilie. Roziskrzona choinka, niepowtarzalny, świąteczny wystrój klas, spożywane tradycyjnych wigilijnych potrawy, które przygotowali  rodzice, wspólne kolędowanie wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój